Aviatická pouť 2021
Aviatická pouť 2021
Header slide Header slide Header slide Header slide
Remaining time to the Airshow 2021

1. Letecká burza - novinka pátečního programu AP 2014

Součástí pozemního programu Aviatické pouti jsou již tradičně také ukázky z činnosti leteckých amatérských archeologů a sběratelů leteckých artefaktů. Své exponáty získávají jak nálezy, tak výměnou či zakoupením od jiných sběratelů. Právě z iniciativy těchto nadšenců vzešel nápad uspořádat před letošní Aviatickou poutí zcela unikátní První leteckou burzu. 

„Burza se uskuteční v pátek 30. května od 10.00 do 20.00 hodin v prostoru východní stojánky pardubického letiště, kde zároveň návštěvníci mohou sledovat přílety a nácviky letounů na Aviatickou pouť 2014. Pro vstup na letiště v uvedenou dobu bude sloužit brána u Dostihového závodiště, kde bude také vyznačeno parkoviště pro vozidla návštěvníků. 

Na páteční program je stanoven regulační poplatek pro všechny návštěvníky ve výši 20,-Kč.

Vystavovatelé a prodejci uhradí 100,-Kč za m² prodejní plochy.

Je mnoho leteckých nadšenců, kteří vlastní spoustu leteckých součástí a vybavení. Přijďte se s nimi potěšit na burzu mezi fandy tohoto jedinečného oboru. Pokud si nejste jisti, z kterého typu letounu pochází Váš poklad, odborně poradenská služba profesionálů je připravena Vám poradit.

 

Pro omezený počet míst , potvrďte svoji účast na burze na níže uvedené kontakty :

Mobil : 602 425 453,  603 451 765

e-mail : info@aviatickapout.cz   do předmětu uvádějte Letecká burza.

 

archeo-6

Více informací o aktualitách z připravovaného programu 24. ročníku Aviatické pouti, která se uskuteční ve dnech 31. května a 1. června na letišti v Pardubicích, lze získat na stránkách www.aviatickapout.cz

≫ Print