Aviatická pouť 2021
Aviatická pouť 2021
Header slide Header slide Header slide Header slide
Remaining time to the Airshow 2021

KOOPERATIVA CHILDRENS CORNER

TRANSLATION NOT AVAILABLE
Aviatická pouť na pardubickém letišti přitahuje každoročně pozornost všech věkových kategorií a je atraktivním výletním cílem i pro rodiny s malými dětmi. Každý rodič ale ví, že jeho malá ratolest nevydrží v klidu stát s hlavou obrácenou do oblak celý den. Na pomoc přichází pojišťovna Kooperativa s netradičním dětským koutkem VESELÁ KOOPA.

Pojišťovna Kooperativa je již tradičním partnerem Aviatické pouti, která se letos uskuteční o víkendu 1. a 2. června. Určitě si nenechte tento svátek letecké techniky ujít. Kromě bohatého programu a nevšedních zážitků čeká na rodiny s dětmi od tří do deseti let zpestření v Kooperativa stanu s příznačným názvem VESELÁ KOOPA, kde je pro nejmenší návštěvníky připravena spousta zábavy. Ke stanu vás bezpečně dovede nepřehlédnutelný navigační systém. Jako rodič jistě oceníte možnost bezplatného hlídání a zatímco vaše děti budou „poletovat“ ve VESELÉ KOOPĚ, vy můžete v klidu kroužit po aviatické pouti a užívat si zaslouženou chvilku klidu.

arkadia_kooperativa_pardubice54

A co na děti ve VESELÉ KOOPĚ čeká? Hravé zázemí, kreslení, modelování a další kreativní tvoření či oblíbené malování pohádkových motivů na obličej, to vše pod dohledem týmu zkušených animátorů a hostesek. Ty nejmenší bude bavit i klaun drobnými hrami a představeními. Pro děti od pěti let je připraven atraktivní program v podobě „leteckého výcviku, “ po jehož absolvování získají originální pilotní průkaz.

Přijďte si s celou rodinou užít báječný letecký den a nezapomeňte na mezipřistání ve VESELÉ KOOPĚ!

 

≫ Print