Aviatická pouť 2021
Aviatická pouť 2021
Header slide Header slide Header slide Header slide
Remaining time to the Airshow 2021

Pes Alík pošle výherce Dětského dne do největšího zábavního parku v Evropě

Aviatická pouť spadá také tradičně do termínu Mezinárodního dne dětí.

Na letošní oslavy je pozval Pes Alík, známá postavička z dětského internetového portálu. Již poněkolikáté si děti mohou projít po letišti tzv. soutěžní cestu a vyhrát řadu pěkných cen. Ta letošní je složená z devíti úkolů. Na kterémkoliv soutěžním stanovišti Velkého dětského dne s Alíkem si děti vyzvednou Pamětní list. Do něj, po splnění daného úkolu, obdrží razítko a získají i drobný dárek. Pamětní list je, milé děti, váš a určitě bude pěknou vzpomínkou na víkend prožitý na letišti v Pardubicích. Pokud získáte všech devět razítek, máte možnost se účastnit navíc velkého finále o jeden poukaz do největšího zábavního parku v Evropě – do Disneylandu nedaleko Paříže. Vyhrát můžete také rodinné  vstupenky do ZOO Praha nebo Dvůr Králové, vstupenky do kina, trička Máme rádi Česko a další. Stačí se zastavit v jednom ze soutěžních stánků MF Dnes. Pes Alík  s vámi vyplní slosovací kupón a každý den po 15. hodině bude také osobně losovat.

A teď k samotným úkolům. Velkou oblibou je pro děti prezentace Policie ČR. Kdy se  dětem  stane, že se například mohou posadit na motorku, podívat se do policejního auta. Pokud děti odpoví na několik dopravních otázek, hned je jedno razítko na Pamětním listu doma. Jaká by to byla pouť bez lunaparku. Tak to by nám děti rozhodně neodpustily. A právě ze střelnice si kromě papírové růže odnesete jedno z dalších razítek. Budete také malovat, házet, skákat, seznamovat se s krásami Pardubického kraje.

K Pardubicím neodmyslitelně patří kromě jiného také perník. Ozdobit si například malé  letadýlko cukrovou polevou bude pro každého malého kluka nebo holku novým zážitkem a perník bude chutnat jistě dvojnásobně.

Sobotní dopolední  program  oživí  jistě  koncert skupiny Čechomor. Pokud přijdete  se svými ratolestmi, bez problému je  zanecháte ve velkém bílém stanu Veselá koopa a koncert je váš. Nebojte se, o vaše děti bude dobře postaráno. Po oba dva dny jsou pro děti připravené  v tomto stanu zajímavé soutěže a velký zábavný program. Vy si tak v klidu vychutnáte nejenom koncert skupiny Čechomor, ale i celý mezinárodní letecký víkend v  Pardubících.

≫ Print