Aviatická pouť 2021
Aviatická pouť 2021
Header slide Header slide Header slide Header slide
Remaining time to the Airshow 2021

PLAY & FLY WITH US

TRANSLATION IS NOT AVAILABLE
       Každoročně v rámci programu Aviatické pouti myslíme také  na naše nejmenší. Pro děti je po oba dva dny  připraven bohatý program se spostou soutěží. Na začátku  klání  dostanou  děti  tradičně Pamětní list.  Po splnění  pěti úkolů  a získání pěti razítek si domů odnesou kromě jiných cen také  hezké létající pexeso jako památku na letošní 22. Aviatickou pouť. Ta je  věnována století vzdušných soubojů.

         Jedno ze soutěžních stanovišť pro děti  bude patřit opět Policii ČR, Krajskému ředitelství Pardubického kraje. K vidění bude mobilní kontaktní a koordinační centrum – pojízdná kancelář, super nové speciální policejní vozidlo Volkswagen  Passat dopravní policie k dohledu nad silničním provozem, dále pak motorka a specializované vozidlo cizinecké policie.
      Ve stánku firmy Expert K+B Elektro si budou  děti moci zahrát na konzoli XBOX  hokej nebo letět  letadlem a přitom mohou vyhrát fotbalový míč. Za absolvování  jedné z dalších soutěžních disciplin  dostanou omalovánky nebo sladkost.
      Další stanoviště  a plnění úkolu  najdou děti ve stánku neziskové společnosti Chrudimsko – Hlinecko. Kromě seznámení s těmito krásnými místy Pardubického kraje  čeká na  děti  dětské karaoke a spousta dalších soutěží opět o pěkné ceny.
       Východočeské divadlo se bude prezentovat ve svém stánku knihami o historií  i současnosti divadla a dále pak CD z muzikálů hraných v divadle.  Diváci  mohou  vyhrát také  několik vstupenek na nové představení na Kunětické hoře – Tajemný hrad v Karpatech.
      Pardubický hokejový klub připravil pro děti také po oba dva dny  jednu ze soutěžních disciplín. Hokejoví fanoušci pardubického hokeje  se mohou těšit v neděli navíc na vítězný pohár letošní hokejové extraligy.  Pohár bude vystaven na pódiu u velkoplošné obrazovky. Na letiště a autogramiádu  zavítají v neděli také  hokejisté klubu  Jan Kolář II, Martin Bartek, Jan Semorád, Jan Buchtele a Marek Drtina.
     V rámci Aviatické pouti budou mít rodiny  možnost se bezplatně zaregistrovat také do projektu Rodinné pasy. Jedná se o systém slev a výhod pro rodiny alespoň s jedním dítětem do 18ti let v rámci volnočasových aktivit a služeb. Do tohoto projektu je zapojeno  zatím 90 000 rodin žijících v sedmi  krajích ČR . Pro děti je i tento stánek  soutěžním. Trefa do kožichu pobaví  nejen děti.
      Stánek kosmetiky Oriflame bude zajímat hlavně dívky a slečny. Mohou si zde nechat otestovat pleť, nechat se nalíčit a seznámit se s výrobky kosmetiky Oriflame.
        Stánek webu proútulky.cz  bude patřit milovníkům psů a koček. Prodejem pamlsků a hraček  pro zvířecí miláčky můžete přímo  na letišti podpořit vybrané útulky ČR. Jinak  tento web je určen na přímou a účinnou pomoc práve pro útulky. Zboží na tomto webu nakoupíte za velmi výhodné nákupní ceny. Vyberete  si útulek, kterému má být  zboží dodáno. Firma zajistí dovoz tohoto krmiva zdarma a ještě přidá pamlsky a nebo dárečky. Ve stánku se seznámíte  i s novým časopisem pro pejsky a kočičky -   Kočkopsiny.
       Firma Candy  se bude prezentovat  krmivem pro psy a kočky. Na malé i velké čeká také ochutnávka speciálních Candie´s. Tyto pamlsky jsou určeny speciálně  jak pro lidi, tak i  pro zvířata.
       Moderovaný program s podrobnějším představením partnerů včetně zajímavých rozhovorů a soutěží začíná každý den v 9 hodin.  Diváci se mohou těšit také na vystoupení mažoretek Berušek. Akrobatický rock&roll předvedou  mladí tanečníci z Pardubic, nebude chybět velká skákací loď a také malování na obličej.

Tato část programu zaujme určitě celou rodinu a my  věříme, že si v něm každý najde to své. Moc se na vás těšíme.

≫ Print