Aviatická pouť 2021
Aviatická pouť 2021
Header slide Header slide Header slide Header slide
Zbývá do začátku Aviatické pouťi 2021

VESELÁ KOOPA ZPŘÍJEMNÍ LETECKÝ DEN DĚTEM I RODIČŮM

Aviatická pouť na pardubickém letišti přitahuje každoročně pozornost všech věkových kategorií a je atraktivním výletním cílem i pro rodiny s malými dětmi. Každý rodič ale ví, že jeho malá ratolest nevydrží v klidu stát s hlavou obrácenou do oblak celý den. Na pomoc přichází pojišťovna Kooperativa s netradičním dětským koutkem VESELÁ KOOPA.

Pojišťovna Kooperativa je již tradičním partnerem Aviatické pouti, která se letos uskuteční o víkendu 1. a 2. června. Určitě si nenechte tento svátek letecké techniky ujít. Kromě bohatého programu a nevšedních zážitků čeká na rodiny s dětmi od tří do deseti let zpestření v Kooperativa stanu s příznačným názvem VESELÁ KOOPA, kde je pro nejmenší návštěvníky připravena spousta zábavy. Ke stanu vás bezpečně dovede nepřehlédnutelný navigační systém. Jako rodič jistě oceníte možnost bezplatného hlídání a zatímco vaše děti budou „poletovat“ ve VESELÉ KOOPĚ, vy můžete v klidu kroužit po aviatické pouti a užívat si zaslouženou chvilku klidu.

 

 

 

arkadia_kooperativa_pardubice54

A na co se mají děti těšit? Ve Veselé Koopě je čeká kreslení, modelování či oblíbené malování pohádkových motivů na obličej. Ty nejmenší zabaví klaun drobnými hrami a představeními. Děti starší pěti let mohou pak projít navigátorským výcvikem, po jehož absolvování se už nikdy neztratí a navíc získají originální průkaz navigátora.

Přijďte s celou Vaší rodinou na pardubické letiště strávit den plný zábavy. A naberte hned na začátku správný kurz – směrem do Veselé Koopy.

Těšíme se na Vás!

 

≫ Vytisknout