Aviatická pouť 2019
100 LET ČESKOSLOVENSKÉHO LETECTVA
Aviatická pouť 2019
Header slide Header slide Header slide Header slide Header slide
Zbývá do začátku Aviatické pouťi 2019

VESELÁ KOOPA ZPŘÍJEMNÍ LETECKÝ DEN DĚTEM I RODIČŮM

Aviatická pouť na pardubickém letišti přitahuje každoročně pozornost všech věkových kategorií a je atraktivním výletním cílem i pro rodiny s malými dětmi. Každý rodič ale ví, že jeho malá ratolest nevydrží v klidu stát s hlavou obrácenou do oblak celý den. Na pomoc přichází pojišťovna Kooperativa s netradičním dětským koutkem VESELÁ KOOPA.

Pojišťovna Kooperativa je již tradičním partnerem Aviatické pouti, která se letos uskuteční o víkendu 1. a 2. června. Určitě si nenechte tento svátek letecké techniky ujít. Kromě bohatého programu a nevšedních zážitků čeká na rodiny s dětmi od tří do deseti let zpestření v Kooperativa stanu s příznačným názvem VESELÁ KOOPA, kde je pro nejmenší návštěvníky připravena spousta zábavy. Ke stanu vás bezpečně dovede nepřehlédnutelný navigační systém. Jako rodič jistě oceníte možnost bezplatného hlídání a zatímco vaše děti budou „poletovat“ ve VESELÉ KOOPĚ, vy můžete v klidu kroužit po aviatické pouti a užívat si zaslouženou chvilku klidu.

 

 

 

arkadia_kooperativa_pardubice54

A na co se mají děti těšit? Ve Veselé Koopě je čeká kreslení, modelování či oblíbené malování pohádkových motivů na obličej. Ty nejmenší zabaví klaun drobnými hrami a představeními. Děti starší pěti let mohou pak projít navigátorským výcvikem, po jehož absolvování se už nikdy neztratí a navíc získají originální průkaz navigátora.

Přijďte s celou Vaší rodinou na pardubické letiště strávit den plný zábavy. A naberte hned na začátku správný kurz – směrem do Veselé Koopy.

Těšíme se na Vás!

 

≫ Vytisknout