Aviatická pouť 2021
Aviatická pouť 2021
Header slide Header slide Header slide Header slide
Zbývá do začátku Aviatické pouťi 2021

PŘÍPRAVY VRCHOLÍ – STARTUJEME!

Pardubice to slyší už od pátečního rána. Na nebi burácejí motory - vzdušným prostorem se prohánějí stíhačky, nedočkavé začátku Aviatické pouti. Na Letišti Pardubice vrcholí přípravy.

Ty rozčísly v pátek dopoledne ještě dva neplánované přílety – dvou velkých dopravních letadel Airbus 320 a Boeing 737, které byly z důvodu mlhy odkloněny z Prahy. Další překvapení se už ale nečekají.
„Vše běží podle plánu, “ potvrzuje Josef Hadinec z organizačního štábu. „Ať už bude nakonec počasí jakkoli vrtkavé, na programu se nic nemění. Předpovědi na víkend se tak liší, že stejně nemůžeme nic předvídat, “ usmívá se.

Jako první se na letišti odehraje v pátek ve 20 hodin večer koncert skupiny Elán. Pak už je ale letištní plocha vyhrazená pouze leteckému svátku.
„Očekáváme první návštěvníky hned po otevření brány v 8 hodin. Program je tak bohatý, že bude těžké vše stihnout – doporučujeme všem, aby si vyhradili dost času a nepropásli nic, co bude letos k vidění. A že toho bude letos hodně. Program každého dne zde.

≫ Vytisknout