Aviatická pouť 2021
Aviatická pouť 2021
Header slide Header slide Header slide Header slide
Zbývá do začátku Aviatické pouťi 2021

Pomoc pro rodiče s dětmi na letošní Aviatické pouti

Každý z nás, který někdy navštívil letecký den s dětmi, které se nevydrží dívat několik hodin jen na letadla na obloze by dal „království za paní na hlídání“. Letošní Aviatická pouť, takovou paní na hlídání nabízí pro všechny návštěvníky.

„Nechte děti poletovat v dětském koutku Veselá Koopa a vy si užijte leteckou show naplno“. Tímto heslem Kooperativa upoutává pozornost na svůj netradiční event v rámci 21. Aviatické pouti v Pardubicích. Kdykoli přijedete za zábavou, potřebujete chvilku klidu. A rodiny s dětmi obzvláště. Dětský koutek Veselá Koopa vypadá slibně. Na co se tedy mohou děti tento víkend těšit?

Dětský koutek Veselá Koopa je opravdu nepřehlédnutelný. Navigace s orientačním plánkem vám ukáže správnou cestou, jak se k němu dostanete. Je určen především pro děti od 5 do 12 let a funguje jako bezplatný baby sitting. O děti se postará odborný tým animátorů. Součástí týmu bude klaun, který zabaví děti drobnými hrami a představeními. Starší děti mohou dovádět na venkovních trampolínách nebo skákacím hradu. Mladší dorostenci si mohou užívat den sledováním pohádek nebo malováním či modelováním z plastelíny. Velkou zábavou se jistě stane malování na obličej s pohádkovými motivy. Nebudou chybět dětské prolézačky a bazén s kuličkami. Pro děti bude připraveno drobné občerstvení v podobě ovocných nápojů.

No a nezbývá, než rodičům ale i nám prarodičům popřát příjemný odpočinek na Aviatické pouti!

 

≫ Vytisknout